Všechny kategorie

Domů>Novinky>Firemní zprávy

Turistika v Sanya, Hainan

Liuyang Hunan Čína „PYROÁLNĚ“ ohňostroj je jedním z nejrychleji rostoucích dodavatelů ohňostrojů na světě. Náš tým věří, že je to naše inovace, zákaznický servis, znalost vašich potřeb trhu a vynikající balení a výkon našeho produktu, které nás odlišují od ostatních čínských ohňostrojů.
Pyroally Fireworks prodává své ohňostroje přímo z Číny. Pokud jste dovozce a chcete koupit kontejnery přímo, kontaktujte nás a požádejte o pomoc.
„Pyroally“ zábavní pyrotechnika zahrnuje všechny kategorie zábavní pyrotechniky včetně spotřebitelské zábavní pyrotechniky a profesionální pyrotechniky. Například výstavní mušle, profesionální dorty, složené dorty, římské svíčky, sortimenty, fontány, rakety oblohy, vrtulníky, prskavky, kouřové předměty, patentky, kola, konfety, narozeninová svíčka, scénický ohňostroj, vodopád, malta ze skleněných vláken, elektronický zapalovač a další speciální položky. Je zaručeno, že naše výrobky budou mít nejvyšší kvalitu provedení, včetně nejbohatších barev, mimořádně dlouhých hvězd a profesionálně navrženého maloobchodního balení.   
Kvalita a bezpečnost je vždy hlavním zájmem společnosti Pyroally. „Pyroally“ ohňostroje se vyrábějí v našich továrnách v Číně. Výroba je pod nejpřísnějším dohledem a kontrolou kvality zajišťující nejvyšší kvalitu. Provádíme „procesní“ řízení kvality, které začíná návrhem produktu, nákupem surovin a tokem výroby. Děláme víc než jen jednoduchou „závěrečnou kontrolu“. Všechny naše výrobky odpovídají evropským normám CE a / nebo normám AFSL Máme zkušenosti s výrobky pro Německo, Holandsko, Francii, Itálii, Velkou Británii, Slovinsko, Finsko, Dánsko, Estonsko, USA, Jižní Ameriku a mnoho dalších zemí.  
Díky našemu profesionálnímu exportnímu personálu bude objednávání ohňostrojů snadným a příjemným zážitkem. Musíme být schopni akumulovat jak obecný čínský ohňostroj, tak i další dobře známé značky. Naše profesionální služby vám pomohou s přepravou vašeho kontejneru až k vašim dveřím. Srdečně vás vítáme, abyste nás kdykoli navštívili v Číně.      
Náš tým je vášnivý pro ohňostroje, jsme neustálí inovátoři, kteří jsou první na trhu s mnoha nejnovějšími a nejoblíbenějšími efekty a obaly.  
Můžeme doporučit výrobky podle potřeb vašeho trhu. Oceníme také naši schopnost rychle a jasně komunikovat v angličtině a čínštině. Protože můžeme přizpůsobit produkty podle vašich požadavků, můžeme úspěšně exportovat do Asie, Evropy, Afriky, USA a na Střední východ.  

Naším cílem je pokračovat ve vývoji inovativních nových produktů pro světový trh a dodávat vám je za nejvyšší kvalitu a nejvíce konkurenceschopné ceny.

2020 11--03