Všechny kategorie
EN

Domů>O nás

O PYROÁLNĚ Fireworks

                               

Liuyang Hunan Čína Ohňostroj „PYROÁLNĚ“ je jedním z nejrychleji rostoucích dodavatelů ohňostrojů na světě. Náš tým věří, že je to naše inovace, zákaznický servis, znalost vašich potřeb trhu a vynikající balení a výkon našeho produktu, které nás odlišují od ostatních čínských ohňostrojů.

                               

Pyroally Fireworks prodává své ohňostroje přímo z Číny. Pokud jste dovozce a chcete koupit kontejnery přímo, kontaktujte nás a požádejte o pomoc.

                               

„Pyroally“ zábavní pyrotechnika zahrnuje všechny kategorie zábavní pyrotechniky, včetně spotřebitelské zábavní pyrotechniky a profesionální pyrotechniky. Například výstavní mušle, profesionální dorty, složené dorty, římské svíčky, sortimenty, fontány, rakety oblohy, vrtulníky, prskavky, kouřové předměty, patentky, kola, konfety, narozeninová svíčka, scénický ohňostroj, vodopád, malta ze skleněných vláken, elektronický zapalovač a další speciální položky. Je zaručeno, že naše výrobky budou mít nejvyšší kvalitu provedení, včetně nejbohatších barev, mimořádně dlouhých hvězd a profesionálně navrženého maloobchodního balení.